Buď princeznou vo svojej rozprávke​

Nevesta je hlavnou postavou vo svojom príbehu, princeznou vo svojej vlastnej rozprávke, ktorú si vysnívala. Nevestu si v jej veľký deň nemôžete pomýliť, a už z diaľky ju rozoznáte nielen kvôli svadobným šatám, ktoré má na sebe. Jej tvár žiari láskou, šťastím a neskrýva emócie.

Nevesta vo Villa Bork svoj deň začína prípravami v baronkinej časti komnát, ktoré sú najromantickejšou časťou nášho kaštieľa. Komnata je zariadená starožitným nábytkom s výhľadom do pokojného parku, na stenách je prekrásna zámocká tapeta v modrej farbe a v čarovnom prostredí kaštieľa tak máme vytvorené rozprávkové zázemie pre nevestu a jej blízke priateľky. Družičky, ktoré s ňou zdieľajú jej radosť, pomáhajú jej s prípravami v jej veľký deň a všetko prežívajú spolu s ňou. Rodičia neskrývajú dojatie, a v ženíchových očiach sa zjaví neha a hrdosť pri každom pohľade na svoju vyvolenú. Hostia na ňu s obdivom pozerajú a malé dievčatká začínajú snívať svoj sen o tom, ako sa raz vydajú v rovnako krásnych šatách.

A hlavnou postavou je ONA – nevesta, ktorej sa práve dnes plní sen.

O prekrásnu kolekciu fotografií, ktorú vznikli práve v komnatách počas príprav našej nevesty Majky sa postarala fotografka Lenka Matušková.

Kontaktný formulár