Spokojný a šťastný pár je našou vizitkou

Vo Villa Bork sa počas plánovania Vašej svadby s láskou staráme o každý detail, tak aby Váš deň bol pre Vás rozprávkový.

Spoznávame Vás, Vaše rodiny a blízkych, mnohí z Vás sa stávajú našimi priateľmi.  Ďakujeme za dôveru, ktorú nám dávate.

"Villa Bork je jedno čarovné miesto kde sa sny o dokonalej svadbe stavajú skutočnosťou. Takým ho robí nielen krásny interiér a úžasný park plný zelene ale aj koordinátorka Danka, ktorá je veľký profesionál a svojej práci je odddaná na maximum. Do plánovania svadby dáva nielen všetku svoju energiu ale aj srdce. Každé naše prianie sa snažila splniť a sama nám vedela vo veľa veciach poradiť. Práve vďaka nej pre nás plánovanie svadby nepredstavovalo žiadny stres, naopak sme si ho veľmi užili. Vedeli sme, že máme pri sebe človeka, na ktorého sa môžeme stopercentne spoľahnúť. Ona aj celý tím Villa Borku sa o nás v svadobný deň starali naozaj ako o baróna a barónku. Aj náš dvojročný synček sa v kaštieli cítil ako doma a celý svadobný deň si užil minimálne tak ako jeho rodičia.

Niet nad pocit, že sa o nič nemusíte starať a že všetko za vás vybaví tím úžasných koordinátoriek. Nosili nám kávu, čistili šaty, zabávali deti. Starali sa naozaj o všetko tak, aby sme si my mohli naplno užiť náš veľký deň. Svadobná noc v svadobných komnatách a naše spokojné dieťa, ktoré spinkalo bez jediného prebudenia bolo len krásnou bodkou za celou svadbou. Dodnes v nás spomienky na tento deň vyvolávajú veľa silných emócií. Kaštieľ sa stal našim svadobným domovom a Danka našou dobrou kamarátkou. Villa Bork je miesto pre každého kto chce mať zo svojej svadby doživotný zážitok a nie starosť a obavy.

Je to miesto, kde sme sa už od prvej návštevy cítili veľmi príjemne a na každé jedno stretnutie sme sa my aj nás synček veľmi tešili. Svadba vo Villa Bork bola jednoznačne správnym rozhodnutím. Nielen my ale aj naši hostia boli príjemné prekvapení krásnym prostredím, profesionálnym prístupom a dodnes nám hovoria aká bola na našej svadbe úžasná atmosféra. Výzdoba, jedlo, zábava, starostlivosť o deti to všetko a nielen to nám Villa Bork zabezpečil dokonale. Jediné čo nám je ľúto je, že celý deň prebehol tak rýchlo a keby sa dalo veľmi radi by sme si ho zopakovali. Ďakujeme za všetko Villa Bork."

Magdalénka & Matej

"Keď sme sa ešte so snúbencom (teraz už s manželom) rozhodovali pre miesto na našu svadbu, po návšteve Villy Bork a po stretnutí so svadobnou koordinátorkou Dankou, bola voľba jasná. Kaštiel a jeho okolie sú nádherné a ako stvorené pre romantické svadby, v areáli je krásny park aj s altánkom, samotný kaštieľ je sám o sebe úžasné miesto. Danka a jej tím pre nás zabezpečili všetko, čo sme si len priali a počas celého plánovania svadby bola vynikajúca atmosféra a skvelá komunikácia, na každé jedno stretnutie sme sa tešili. Danka je skvelá osoba, ktorá je milá a vždy sa snaží vyjsť v ústrety, vždy nám poradila a pomohla s výberom. Koordinátorky, ktoré boli s nami počas nášho dňa boli profesionálne a ústretové, všetok personál a dodávatelia boli príjemní a svoju robotu odvádzali na jedničku. Náš deň sme si užili bez stresov, všetci naši hostia boli mimoriadne spokojní a my tiež :). Určite odporúčame všetkými desiatimi."

Janka & Richard

„Ešte dávno pred požiadaním o ruku od môjho už teraz manžela som vedela, že práve v kaštieli Villa Bork raz budem mať svadbu. To miesto mi veľmi prirástlo k srdcu už len tým, že časť mojej rodiny pochádza práve z Borčíc a kaštieľ poznám od mala. Skutočne čarovné miesto s prekrásnym kaštielnym parčíkom, nemusíte sa báť o núdzu dokonalých svadobných fotiek priamo odtiaľto ako aj z vnútorných priestorov, ktoré sú hádam ešte čarovnejšie. Máme už nejakú sobotku po svadbe a ešte stále v nás doznievajú spomienky na tento krásny deň... Krásny deň najmä vďaka celému tímu vrátane koordinátoriek, obsluhy, kuchára. Každej žene by som dopriala riešiť celé prípravy s koordinátorkou, nakoľko je to neskutočná pomoc pre nás ako nevesty.

Obzvlášť Danka, ktorá to má celé na starosti ,vie čo robí a je veľká profesionálka. Pomohla mi naozaj snáď so všetkým a vždy mi bola k dispozícií prostredníctvom správ alebo telefonátov. Celý náš svadobný deň prebiehal ukážkovo, absolvovali sme prípravy ako nevesty tak aj ženícha so svojími blízkymi priamo v kaštielnych komnatách a cítili sme sa výnimočne, servis zo strany koordinátoriek bol hneď od rána 100%ný a nič nám nechýbalo. Rozhodnutie mať svadbu práve v kaštieli Villa Bork bol ten najlepší nápad a potvrdilo sa nám to ešte viac prostredníctvom skvelých ohlasov od našich svadobných hostí, či už na skutočne výborné jedlo, nádherné luxusne vyzdobené priestory alebo koordináciu. Nemenila by som nič a pokojne keby si mám znova vybrať vyberiem si opäť Villa Bork :)“

Romana & Milan

„Rok 2019 je pre nás výnimočný. Hovorí sa, že všetko, čo má k tebe prísť príde vždy v ten správny čas. Presne ako naša prvá cesta okolo Villa Bork, ktorá nás k sebe navždy pripútala práve zakvitnutými magnóliami. Prvé stretnutie s pani Dankou Majeríkovou nám dodalo ten hrejivý pocit, že všetko je, ako má byť. Mesiace plánovania vysoko profesionálnym prístupom, plné úsmevu a smiechu pri voňavom čaji, pretkané ľudskosťou a vášňou robiť veci s láskou, sme si naplno užívali. Naša svadba - dotyk jesene bola čarokrásna. Obrad pod viac ako 500 ročnou lipou, ktorá dohliada na každý novomanželský zväzok má pre nás naveky obrovskú hodnotu. Vážime si, že práve sídlo borčickej šľachty mohlo byť súčasťou nášho príbehu o láske, radosti a šťastí.

Bolo pre nás cťou spoznať celý tím skvelých ľudí, profesionálov vo svojej práci ale najmä ľudí so srdcom na správnom mieste! Výnimočný čas spolupracovať s Villa Bork a nechať zrodiť majstrovské dielo s názvom náš sen vo Villa Bork 07.09.2019. Ešte teraz sme plní emocií, ktoré šikovná práca celého tímu ešte viac umocnila. Ďakujeme, že ste boli súčasťou našej rozprávky, nášho najkrajšieho dňa v živote. Prajeme Vám veľa ďaľších párov, ktoré budú hrdé na spoluprácu s Vami, pretože robíte výnimočné to, čo robíte. Ked sa stretne ľudskosť, láskavosť a priateľstvo s obrovskou profesionalitou a talentom robiť veci s láskou a noblesou - to je Villa Bork. Ďakujeme, že ste tento výnimočný deň boli pritom s nami!“

Majka & Marek

„Ak hľadáte čarovné miesto kde sa pre Vás i Vašich hostí na chvíľku zastaví čas, tak Villa Bork je pre Vás správna voľba. Kaštieľ ponúka vynovený interiér s dobovým nábytkom, a je obklopený rozľahlým zeleným parkom. Je to rozprávkové miesto, oáza pokoja a romantiky, o akej sníva každý zaľúbený pár. Vašu svadobnú hostinu Vám tu pripravia podľa Vašich požiadaviek na mieru. Nádherná kvetinová výzdoba, príjemná atmosféra, vynikajúce jedlo a skvelý personál sa postarajú o to, aby Váš svadobný deň bol nezabudnuteľný. Rada by som vyzdvihla profesionálny a zároveň priateľský prístup našej svadobnej manažérky Danky Majeríkovej a to počas celého svadobného plánovania. Vďaka jej šikovnosti, usilovnej práci a skúsenostiam sa nám splnil sen o rozprávkovej svadbe. Ďakujeme zo srdca všetkým tým, ktorí sa podieľali na našom svadobnom dni. Vďaka tomu výnimočnému miestu a tímu ľudí na správnom mieste, to bol pre nás i našich slovensko-holandských hostí dokonalý deň.“

Martina & Jeroen