vaša svadba bez starostí

Svadobné koordinátorky sa starajú o kompletnú organizáciu svadieb a výnimočných eventov podľa predstáv našich klientov. Vďaka tomu si svoju svadbu a mesiace príprav užijete. Bez stresu a starostí.

novomanzelia svadba villa bork kastiel
Plánovanie & organizácia

Užívajte si svoju lásku a prípravy nechajte na nás

Svadby našich klientov plánujeme a organizujeme výlučne kompletne. Od prvej chvíle má každý pár svoju svoju osobnú svadobnú manažérku, ktorej úlohou je kompletná príprava Vašej svadby.  

svadobna agentura priestory kastiel villa bork
Osobný prístup

Zažite prémiový servis

Budúci manželia sú od začiatku stredobodom pozornosti, náš vzťah staviame na dôvere a priateľskom prístupe. Všetky konzultácie absolvujete priamo na mieste, kde sa bude konať Vaša svadba a na našich stretnutiach vládne vždy dobrá nálada.

svadba stan kastiel villa bork
Kvalita & profesionalita

Vysnívaná svadba, ktorá odráža Váš vkus a osobnosť

Neexistuje jednotný model svadby, každý z našich párov je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Pri tvorbe Vášho svadobného konceptu si dávame si záležať na tom, aby súčasťou Vašej svadby boli tí najlepší dodávatelia, a my máme istotu, že ste v tých najlepších rukách.

svadba na kluc kastiel villa bork
Koordinácia svadobného dňa
Vychutnajte si svoj veľký deň, ktorý patrí iba Vám

Koordináciou svadby preberáme na seba zodpovednosť za všetko, čo sme naplánovali. Sme k dispozícii novomanželom, hosťom, dodávateľom a dohliadame na hladký priebeh svadobného dňa.

kastiel svadba leto priestory trencin
Majka & Marek
Svadba vytvorená s láskou a noblesou

“Ďakujeme, že ste boli súčasťou našej rozprávky, nášho najkrajšieho dňa v živote. Prajeme Vám veľa ďalších párov, ktoré budú hrdé na spoluprácu s Vami, pretože robíte výnimočné to, čo robíte. Keď sa stretne ľudskosť, láskavosť a priateľstvo s obrovskou profesionalitou a talentom robiť veci s láskou a noblesou – to je Villa Bork. Ďakujeme, že ste tento výnimočný deň boli pritom s nami!”