Vaša svadobná rozprávka

Spoznajte krásu Villa Bork, romantického šľachtického sídla z 19. storočia. Útulné priestory kaštieľa vybavené starožitným nábytkom, ale aj pokojné prostredie rozľahlého parku sú pre Vás ako stvorené, ak túžite po rozprávkovej svadbe.

Villa Bork má štýl, jedinečnú atmosféru a krásu, vytvárajúce dokonalé prostredie pre nádherné svadby v zámockom štýle s hostinou v miestnosti Piano Nobile alebo počas letných nocí vo svadobnom stane.  


Doprajte si výnimočnosť


   Prežite najkrajší deň Vášho života ako skutočný šľachtický pár 

Nevesta sa už od skorého rána cíti ako princezná a svoj deň začína prípravami v romantickej časti komnát barónky a miestnosť barónova pracovňa je ako stvorená pre prípravy ženícha. Nádherné komnaty sú novomanželom k dispozícii i na svadobnú noc, a do ďalšieho dňa sa prebúdzate ako v rozprávke v súkromí kaštieľa.


Predošlé
Ďalšie


očarte svojich svadobných hostí

 

Noblesná svadobná hostina

 Miestnosť Piano Nobile s kapacitou 20-70 hostí je ako stvorená pre hostiny v zámockom štýle počas celého roka. Pre romantické svadby počas letných nocí máme k dispozícii svadobný stan s kapacitou 130 hostí.


 

 

Predošlé
Ďalšie

 

Romantická svadba v súkromí kaštieľa 

 Nielen Vy ale i Vaši hostia budú očarení nádhernými priestormi i zeleným parkom s pôvodnými stromami, ktoré v deň svadby patria iba Vám. Na krátky čas sa stávate obyvateľmi šľachtického sídla a užívate si vzácne chvíle s Vašimi najbližšími v čarovnom prostredí.

 

 

 

Novomanželia bez stresu a starostí

               

Plánovanie a organizáciu Vašej svadby nechávate na nás a vďaka tomu môžete prežiť svadobný deň presne tak, ako ste si ho vysnívali. Svoju svadbu si užijete spolu s Vašimi hosťami uvoľnení a bez stresu. 

 

 


predsvadobná návšteva

Priestory Villa Bork a všetky detaily svadieb Vám radi predstavíme na nezáväznom osobnom stretnutí.

© 2020- Kaštieľ Villa Bork – všetky práva vyhradené. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies. Viac informácii ( GDPR)