Svadba vo villa bork

Naše svadobné priestory majú štýl, jedinečnú atmosféru a krásu. Potenciál pre tie najkrajšie svadobné príbehy v kaštieli a počas letných mesiacov priamo v kaštieľnom parku. Villa Bork si zamilujete, ak je Vašim snom svadba na krásnom romantickom mieste.

Romantická hostina v piano nobile

Snívate o tom, že prežijete svoj deň ako princezná? Alebo je pre Vás skôr maličká svadba v kruhu Vašich najbližších počas kvitnutia magnólií? Miestnosť Piano Nobile v zámockom štýle je ideálna pre svadby s kapacitou do 70 hostí počas celého roka.  

prvý manželský tanec pod hviezdami

Čarovné letné dni sú ideálne pre svadby pod modrou oblohou s využitím nášho svadobného stanu. Elegantný svadobný stan s kapacitou 120 hostí je zasadený do agátového lesíka, dokonale prepojený s kaštieľom a okolitou zelenou záhradou.

civilný svadobný obrad

Povedzte si áno v romantickom prostredí parku s kaštieľom v pozadí. Civilný svadobný obrad pod korunami stromov bude mať pre Vás čarovnú atmosféru.

komnaty barónky a baróna

Svoj svadobný deň začnete prípravami v romantických komnatách barónky a baróna, ktoré sú Vám k dispozícii počas celého dňa i svadobnej noci.

čarovné prostredie

Romantické zákutia kaštieľa i zeleného parku Vás očaria svojou krásou a atmosférou.

villabork si zamilujete Vy aj Vaši hostia

Priateľský k deťom

Vo Villa Bork sme pripravení na to, aby si rodičia s malými deťmi mohli  užiť zábavu bez zbytočných stresov.

Gurmánsky zážitok 

V našej kuchyni sa pripravujú chutné jedlá aj pre hostí so špeciálnou stravou. 

Bezbariérový prístup 

Mysleli sme i na hostí so zdravotným obmedzením, aby si mohli  vychutnať čaro nášho miesta rovnako ako ostatní.

pridajte sa k párom villa bork

Každý pár je iný a jedinečný svojou predstavou o svadobnom dni. Sme tu pre Vás, aby sme Váš deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Napíšte nám na svadby@villabork.sk alebo jednoducho vyplňte náš svadobný formulár.