Vaša svadobná rozprávka

Villa Bork má štýl, jedinečnú atmosféru a krásu, vytvárajúce dokonalé prostredie pre nádherné svadby v zámockom štýle s hostinou v miestnosti Piano Nobile alebo počas letných nocí vo svadobnom stane.

Doprajte si výnimočnosť

Prežite najkrajší deň Vášho života ako skutočný šľachtický pár

Nevesta sa už od skorého rána cíti ako princezná a svoj deň začína prípravami v romantickej časti komnát barónky a miestnosť barónova pracovňa je ako stvorená pre prípravy ženícha. Nádherné komnaty sú novomanželom k dispozícii i na svadobnú noc, a do ďalšieho dňa sa prebúdzate ako v rozprávke v súkromí kaštieľa.

Predošlé
Ďalšie

očarte svojich svadobných hostí

Noblesná svadobná hostina

Miestnosť Piano Nobile s kapacitou 20-70 hostí je ako stvorená pre hostiny v zámockom štýle počas celého roka. Pre romantické svadby počas letných nocí máme k dispozícii svadobný stan s kapacitou 130 hostí.

Predošlé
Ďalšie

Romantická svadba v súkromí kaštieľa

Nielen Vy ale i Vaši hostia budú očarení nádhernými priestormi i zeleným parkom s pôvodnými stromami, ktoré v deň svadby patria iba Vám. Na krátky čas sa stávate obyvateľmi šľachtického sídla a užívate si vzácne chvíle s Vašimi najbližšími v čarovnom prostredí.

Novomanželia bez stresu a starostí

Plánovanie a organizáciu Vašej svadby nechávate na nás a vďaka tomu môžete prežiť svadobný deň presne tak, ako ste si ho vysnívali. Svoju svadbu si užijete spolu s Vašimi hosťami uvoľnení a bez stresu.

Svadba na kľúč