vysnívali ste si rozprávkovú svadbu?

Spoznajte kaštieľ Villa Bork, rozprávkové miesto, dýchajúce pokojom, históriou a romantikou. Jeho priestory máte počas svadby iba pre seba a svojich hostí, a vzácne chvíle si užijete v súkromí priestorov i parku. 

Vaša svadba vo villa bork  

K dosiahnutiu svadobnej dokonalosti potrebujete viac ako len krásny vizuálny efekt. Je to množstvo rôznych aspektov, a ich dokonalé prepojenie urobí Vašu svadbu nezabudnuteľnou. 

Rozprávkové svadobné miesto

Miesto musí mať štýl, jedinečnú atmosféru a krásu, potenciál pre nádherné svadby v interiéri i v exteriéri, čo Villa Bork dokonale spĺňa. Naši klienti majú zároveň exkluzivitu našich služieb a priestorov, dokonalé súkromie počas svadieb, kedy máte kaštieľ iba pre seba a svojich hostí.

 Harmónia jedla a chuti 

Sústredíme sa na to, aby jedlo bolo pre Vás a Vašich hostí gurmánskym zážitkom, pripravené z tých najkvalitnejších surovín. Jedlo a nápoje sú jedným zo zážitkov, ktoré môžete na svadbe ponúknuť, preto sa detailne venujeme výberu, prezentácii a designu.

 Noblesná svadobná hostina

 

Reprezentatívnou miestnosťou je Piano Nobile s vysokými oblúkovo zakončenými oknami a pôvodným pianom. S kapacitou 70 svadobných hostí je stvorená pre hostiny v zámockom štýle počas celého roka.

 

Svadba pod hviezdami

Snívate o tom, že svoj deň prežijete ako princezná počas letnej noci? Máme pre Vás k dispozícii elegantný svadobný stan s kapacitou 130 hostí. Stan je využiteľný v mesiacoch máj – september. 

Dokonalé súkromie

Romantické priestory kaštieľa si užijete so svojimi hosťami naplno. Pôvodný park so staručkými stromami je ako stvorený na svadobné aktivity, či romantické prechádzky pri západe slnka. 

Prežijete najkrajší deň Vášho života ako skutočný šľachtický pár

Nádherné komnaty sú novomanželom k dispozícii nielen na prípravy ale i na svadobnú noc, a do ďalšieho dňa sa prebúdzate ako v rozprávke v súkromí kaštieľa.Od začiatku máte po svojom boku svoju svadobnú koordinátorku, ktorá sa stará o prípravy Vašej svadbe.

galéria