vykročte s nami za vašou svadbou snov

Prišiel deň, ktorý patrí iba Vám dvom a v našej svadobnej agentúre sa postaráme o to, aby sa stal nezabudnuteľným pre Vás i Vašich svadobných hostí.

“ V našej agentúre sa špecializujeme na to, aby naše páry boli pred svadbou odbremené od stresu, starostí a časovej náročnosti príprav. Od prvej chvíle preberáme prípravy ich svadby na naše plecia, pričom kladieme veľký dôraz na ich predstavy a požiadavky. Celé obdobie plánovania prebieha v profesionálnej a priateľskej atmosfére. Vo svoj svadobný deň sú novomanželia oddýchnutí a svoju svadbu vo Villa Bork si užijú.“

plánovanie a organizácia

Sme svadobná agentúra, ktorá sa zaoberá kompletnou organizáciou a prípravou Vášho svadobného dňa. Vašu svadbu naplánujeme do najmenších detailov, zastrešíme ju po organizačnej stránke a postaráme sa o to, aby obdobie pred svadbou bolo pre Vás bez stresu.

koordinácia svadobného dňa

Koordináciou svadobného dňa preberáme na seba zodpovednosť za všetko, čo sme celé mesiace plánovali. Môžete rátať s našou celodennou prítomnosťou, a dohliadneme na to, aby všetko prebiehalo hladko a Vy si svoj svadobný deň užijete.

Svadobný tím na mieru

Neexistuje jednotný model svadby, každý z našich párov je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Pri tvorbe svadobného konceptu si dávame si záležať na tom, aby súčasťou Vašej svadby boli tí najlepší dodávatelia, ktorí odrážajú Vaše predstavy.

Fotografie uverejnené na našom webe sú autorským dielom fotografov : Lenka Matušková, Kurt KonrádMajo Peiger, Daniel Nedeliak a Ľuboš Vrtík.