vykročte s nami za vašou svadbou snov

Prišiel deň, ktorý patrí iba Vám dvom a v našej svadobnej agentúre sa postaráme o to, aby sa stal nezabudnuteľným pre Vás i Vašich svadobných hostí.  Všetky svadby vo Villa Bork sú automaticky plánované a organizované podľa Vašich predstáv a požiadaviek. 

“ V našej agentúre sa špecializujeme na to, aby naše páry boli pred svadbou odbremené od stresu, starostí a časovej náročnosti príprav. Od prvej chvíle preberáme prípravy ich svadby na naše plecia, pričom kladieme veľký dôraz na ich predstavy a požiadavky. Celé obdobie plánovania prebieha v profesionálnej a priateľskej atmosfére. Vo svoj svadobný deň sú novomanželia oddýchnutí a svoju svadbu vo Villa Bork si užijú.“

Plánovanie & organizácia svadobného dňa

Pri plánovaní sa zaoberáme kompletnou organizáciou a prípravou Vášho svadobného dňa. Vašu svadbu naplánujeme do najmenších detailov, zastrešíme ju po organizačnej stránke a postaráme sa o to, aby obdobie pred svadbou bolo pre Vás bez stresu.

Koordinácia

Koordináciou svadobného dňa preberáme na seba zodpovednosť za všetko, čo sme celé mesiace plánovali. Môžete rátať s našou celodennou prítomnosťou, a dohliadneme na to, aby všetko prebiehalo hladko a Vy si svoj svadobný deň užijete.

svadba podľa Vašich predstáv

Neexistuje jednotný model svadby, každý z našich párov je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Pri tvorbe svadobného konceptu si dávame si záležať na tom, aby súčasťou Vašej svadby boli tí najlepší dodávatelia, ktorí odrážajú Vaše predstavy.

predsvadobná konzultácia

Rezervujte si termín nezáväznej predsvadobnej konzultácie a príďte sa pozrieť do Villa Bork. Všetky Vaše predstavy a požiadavky si s Vami prejde svadobná koordinátorka.

pridajte sa k párom villa bork

Každý pár je iný a jedinečný svojou predstavou o svadobnom dni. Sme tu pre Vás, aby sme Váš deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Napíšte nám na svadby@villabork.sk alebo jednoducho vyplňte náš svadobný formulár.