vykročte s nami za vašou svadbou snov

Prišiel deň, ktorý patrí iba Vám dvom a v našej svadobnej agentúre sa postaráme o to, aby sa stal nezabudnuteľným pre Vás i Vašich svadobných hostí.

plánovanie a organizácia

Sme svadobná agentúra, ktorá sa zaoberá kompletnou organizáciou a prípravou Vášho svadobného dňa. Vašu svadbu naplánujeme do najmenších detailov, zastrešíme ju po organizačnej stránke a postaráme sa o to, aby obdobie pred svadbou bolo pre Vás bez stresu.

Svadobný tím na mieru

Neexistuje jednotný model svadby, každý z našich párov je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Pri tvorbe svadobného konceptu si dávame si záležať na tom, aby súčasťou Vašej svadby boli tí najlepší dodávatelia, ktorí odrážajú Vaše predstavy.

koordinácia svadobného dňa

Koordináciou svadobného dňa preberáme na seba zodpovednosť za všetko, čo sme celé mesiace plánovali. Môžete rátať s našou celodennou prítomnosťou, a dohliadneme na to, aby všetko prebiehalo hladko a Vy si svoj svadobný deň užijete.

spokojný a šťastný pár je našou vizitkou

" V našej agentúre sa špecializujeme na to, aby naše páry boli pred svadbou odbremené od stresu, starostí a časovej náročnosti príprav. Od prvej chvíle preberáme prípravy ich svadby na naše plecia, pričom kladieme veľký dôraz na ich predstavy a požiadavky. Celé obdobie plánovania prebieha v profesionálnej a priateľskej atmosfére. Vo svoj svadobný deň sú novomanželia oddýchnutí a svoju svadbu vo Villa Bork si užijú."

referencie našich klientov

Lucka & David 04.09.2021

Hneď po prvom videohovore s Dankou, svadobnou plánovačkou Villy Bork sme vedeli, že nám plne rozumie a každé naše prianie nám aj splní. Počas celého roku plánovania nás aj o tom presvedčila a boli sme jej prácou, vyžarovaním, priateľskosťou ale aj profesionalitou od začiatku nadšení. Či bola nedeľa, sviatok, alebo neskoro večer, na každú našu správu veľmi promtne reagovala a všetky naše priania sme mohli okamžite považovať za vybavené. Nakoľko sme plánovali svadbu zo zahraničia, chceli sme sa hlavne spoľahnúť na niekoho, kto nám naplánuje svadbu snov bez našej prítomnoti na Slovensku a bez toho, aby sme sa museli zaťažovať všetkými maličkosťami, ktoré boli potrebné. Toto dnes, bohužiaľ, už nie je samozrejmosť tak, ako je to samozrejosť vo Villa Bork. Mnoho našich známych malo taktiež skúsenosti s plánovačkami svadieb a vymienali sme si vzájomné skúsenosti. Musíme vyzdvihnúť, že práca Danky, jej manažérske schopnosti, ľudská stránka, ale aj podpora, ktorú nám dávala počas plánovania je skutočne jedinečná a naši známi takéto skúsenosti nemali. Nevedeli sa tak spoľahnúť na svoje plánovačky, veľa vecí si museli ustrážiť sami, vybaviť sami, držať v hlave a zaoberať sa svadbou tak, akoby si ju plánovali sami. My sme mali úplne opačnú skúsenosť a Danka sa za nás postarala o všetko. Je vidno, že svojou prácou žije, čo sa odráža na jej nadšení z plánovania a plnenia snov svojich klientov. Toto nám dovoľovalo si tento celý rok užiť bez akéhokoľvek stresu. Keď prišiel den D vedeli sme, že všetko pojde hladko a plne sme jej doverovali. Naša svadba bola nádherná. Danka vzala všetky naše priania a sny a posunula ich ešte ďalej. Od rána až po dalšie ráno sme sa cítili ako v rozprávke a tieto spomienky nám už ostanú navždy.

Svadba na kľúč v kaštieli Villa Bork. Wedding planner Slovakia

Katka & Andreas 17.07.2021

Vždy sme túžili mať svadbu v exteriéri, a keď sme po krátkom hľadaní na internete natrafili na Kaštieľ Villa Bork, hneď nám padol do oka. Po prvej návšteve a spoznaní úžasnej pani koordinátorky Danky sme vedeli, že toto je to pravé miesto, kde chceme prežiť náš veľký deň. Celé prípravy sa niesli v profesionálnej, priateľskej a uvoľnenej atmosfére, pričom bol braný obrovský dôraz na naše potreby a priania. V neposlednom rade nemôžem zabudnúť ani na obrovské odbremenenie nás ako snúbencov od povinnosti hľadania a vybavovania dodávateľov. Za túto predsvadobnú pohodu patrí Danke naše obrovské ďakujem.
Samotná svadba bola pre nás naozaj splneným snom, od neskutočne skvelého jedla (pričom pánovi kuchárovi nerobilo problém poradiť sa s nami aj ohľadom chutí zahraničnej kuchyne, aby sa čo najviac priblížili autentickosti krajiny odkiaľ pochádza môj manžel), až po veľmi nápomocný personál, ktorý sa počas celého dňa staral o naše pohodlie. Touto cestou sa chcem Danke, ale aj celému tímu ešte raz poďakovať. Vďaka vašej profesionalite, ľudskému prístupu, pričom bolo zjavné, že práca je pre vás zároveň aj koníčkom, ste dvom mladým ľudom zabezpečili nezabudnuteľný zážitok a nádherné spomienky na ich významný deň, ktorým sa začala ich spoločná cesta životom.

Majka & Ľuboš 20.08.2021

Vždy som túžila po veľkej svadbe na ktorej budem sama hosťom. Pre splnenie môjho sna sme si nemohli vybrať lepší priestor ako Kastieľ Villa Bork. Keďže môj manžel nebol zrovna zbláznený do fázy plánovania, veľmi som ocenila osobný a kamarátsky prístup koordinátorky Danky.  S Dankou bolo každé stretnutie k plánovaniu príjemne strávený čas ako pokec dvoch kamarátok o tom, ako si predstavujeme svoju vysnívanú svadbu. Akurát že v tomto prípade nešlo iba o snívanie, ale každá naša predstava o svadbe sa postupne realizovala (a to som celkom vymýšľala s požiadavkami ). Najviac sme si však užili náš veľký deň. Ocenili sme pokoj a kľud, ktorý sa tiahol celým doobedím, kedže sme nemali na starosti nič iné iba sa dať do galla. Priestor je tak krásny sám o sebe, že iba jemná a decentná výzoba z neho urobila čarovné miesto. Každý detail nášho svadobného dňa bol dokonalý. Výzdoba očarujúca presne podľa predstáv, program krásne zorganizovaný, jedlo výborné, prostredie jedinečné. Oceňujem tiež, ako bol zvládnutý manažment väčšieho počtu ľudí, ktorý sme mali. Svadbu sme si skvele užili nie len my dvaja, ale aj naši hostia, čo bolo pre nás tiež veľmi dôležité. Proste v skratke, keby si máme znovu plánovať svadbu, nemenili by sme absolútne nič.

SVadba v kaštieli Villa Bork
Svadobná agentúra kaštieľ Villa Bork, Trenčín

Magdalénka & Matej 22.08.2020

„Villa Bork je jedno čarovné miesto kde sa sny o dokonalej svadbe stavajú skutočnosťou. Takým ho robí nielen krásny interiér a úžasný park plný zelene ale aj koordinátorka Danka, ktorá je veľký profesionál a svojej práci je odddaná na maximum. Do plánovania svadby dáva nielen všetku svoju energiu ale aj srdce. Každé naše prianie sa snažila splniť a sama nám vedela vo veľa veciach poradiť. Práve vďaka nej pre nás plánovanie svadby nepredstavovalo žiadny stres, naopak sme si ho veľmi užili. Vedeli sme, že máme pri sebe človeka, na ktorého sa môžeme stopercentne spoľahnúť. Ona aj celý tím Villa Borku sa o nás v svadobný deň starali naozaj ako o baróna a barónku. Aj náš dvojročný synček sa v kaštieli cítil ako doma a celý svadobný deň si užil minimálne tak ako jeho rodičia.

Niet nad pocit, že sa o nič nemusíte starať a že všetko za vás vybaví tím úžasných koordinátoriek. Nosili nám kávu, čistili šaty, zabávali deti. Starali sa naozaj o všetko tak, aby sme si my mohli naplno užiť náš veľký deň. Svadobná noc v svadobných komnatách a naše spokojné dieťa, ktoré spinkalo bez jediného prebudenia bolo len krásnou bodkou za celou svadbou. Dodnes v nás spomienky na tento deň vyvolávajú veľa silných emócií. Kaštieľ sa stal našim svadobným domovom a Danka našou dobrou kamarátkou. Villa Bork je miesto pre každého kto chce mať zo svojej svadby doživotný zážitok a nie starosť a obavy.

Je to miesto, kde sme sa už od prvej návštevy cítili veľmi príjemne a na každé jedno stretnutie sme sa my aj nás synček veľmi tešili. Svadba vo Villa Bork bola jednoznačne správnym rozhodnutím. Nielen my ale aj naši hostia boli príjemné prekvapení krásnym prostredím, profesionálnym prístupom a dodnes nám hovoria aká bola na našej svadbe úžasná atmosféra. Výzdoba, jedlo, zábava, starostlivosť o deti to všetko a nielen to nám Villa Bork zabezpečil dokonale. Jediné čo nám je ľúto je, že celý deň prebehol tak rýchlo a keby sa dalo veľmi radi by sme si ho zopakovali. Ďakujeme za všetko Villa Bork.“

Janka & Richard 15.08.2020

Keď sme sa ešte so snúbencom (teraz už s manželom) rozhodovali pre miesto na našu svadbu, po návšteve Villy Bork a po stretnutí so svadobnou koordinátorkou Dankou, bola voľba jasná. Kaštiel a jeho okolie sú nádherné a ako stvorené pre romantické svadby, v areáli je krásny park aj s altánkom, samotný kaštieľ je sám o sebe úžasné miesto. Danka a jej tím pre nás zabezpečili všetko, čo sme si len priali a počas celého plánovania svadby bola vynikajúca atmosféra a skvelá komunikácia, na každé jedno stretnutie sme sa tešili. Danka je skvelá osoba, ktorá je milá a vždy sa snaží vyjsť v ústrety, vždy nám poradila a pomohla s výberom. Koordinátorky, ktoré boli s nami počas nášho dňa boli profesionálne a ústretové, všetok personál a dodávatelia boli príjemní a svoju robotu odvádzali na jedničku. Náš deň sme si užili bez stresov, všetci naši hostia boli mimoriadne spokojní a my tiež . Určite odporúčame všetkými desiatimi.

Romantická svadba v kaštieli Villa Bork

Majka & Marek 07.09.2019

Rok 2019 je pre nás výnimočný. Hovorí sa, že všetko, čo má k tebe prísť príde vždy v ten správny čas. Presne ako naša prvá cesta okolo Villa Bork, ktorá nás k sebe navždy pripútala práve zakvitnutými magnóliami. Prvé stretnutie so svadobnou koordinátorkou Dankou, nám dodalo ten hrejivý pocit, že všetko je, ako má byť. Mesiace plánovania vysoko profesionálnym prístupom, plné úsmevu a smiechu pri voňavom čaji, pretkané ľudskosťou a vášňou robiť veci s láskou, sme si naplno užívali. Naša svadba – dotyk jesene bola čarokrásna. Obrad pod viac ako 500 ročnou lipou, ktorá dohliada na každý novomanželský zväzok má pre nás naveky obrovskú hodnotu. Vážime si, že práve sídlo borčickej šľachty mohlo byť súčasťou nášho príbehu o láske, radosti a šťastí.

Bolo pre nás cťou spoznať celý tím skvelých ľudí, profesionálov vo svojej práci ale najmä ľudí so srdcom na správnom mieste! Výnimočný čas spolupracovať s Villa Bork a nechať zrodiť majstrovské dielo s názvom náš sen vo Villa Bork 07.09.2019. Ešte teraz sme plní emocií, ktoré šikovná práca celého tímu ešte viac umocnila. Ďakujeme, že ste boli súčasťou našej rozprávky, nášho najkrajšieho dňa v živote. Prajeme Vám veľa ďaľších párov, ktoré budú hrdé na spoluprácu s Vami, pretože robíte výnimočné to, čo robíte. Ked sa stretne ľudskosť, láskavosť a priateľstvo s obrovskou profesionalitou a talentom robiť veci s láskou a noblesou – to je Villa Bork. Ďakujeme, že ste tento výnimočný deň boli pritom s nami!

Romanka & Milan 12.10.2019

Ešte dávno pred požiadaním o ruku od môjho už teraz manžela som vedela, že práve v kaštieli Villa Bork raz budem mať svadbu. To miesto mi veľmi prirástlo k srdcu už len tým, že časť mojej rodiny pochádza práve z Borčíc a kaštieľ poznám od mala. Skutočne čarovné miesto s prekrásnym kaštielnym parčíkom, nemusíte sa báť o núdzu dokonalých svadobných fotiek priamo odtiaľto ako aj z vnútorných priestorov, ktoré sú hádam ešte čarovnejšie. Máme už nejakú sobotku po svadbe a ešte stále v nás doznievajú spomienky na tento krásny deň… Krásny deň najmä vďaka celému tímu vrátane koordinátoriek, obsluhy, kuchára. Každej žene by som dopriala riešiť celé prípravy s koordinátorkou, nakoľko je to neskutočná pomoc pre nás ako nevesty.

Obzvlášť Danka, ktorá to má celé na starosti ,vie čo robí a je veľká profesionálka. Pomohla mi naozaj snáď so všetkým a vždy mi bola k dispozícií prostredníctvom správ alebo telefonátov. Celý náš svadobný deň prebiehal ukážkovo, absolvovali sme prípravy ako nevesty tak aj ženícha so svojími blízkymi priamo v kaštielnych komnatách a cítili sme sa výnimočne, servis zo strany koordinátoriek bol hneď od rána 100%ný a nič nám nechýbalo. Rozhodnutie mať svadbu práve v kaštieli Villa Bork bol ten najlepší nápad a potvrdilo sa nám to ešte viac prostredníctvom skvelých ohlasov od našich svadobných hostí, či už na skutočne výborné jedlo, nádherné luxusne vyzdobené priestory alebo koordináciu. Nemenila by som nič a pokojne keby si mám znova vybrať vyberiem si opäť Villa Bork.

Miesto na svadbu . Kaštieľ Villa Bork.

Martina & Jeroen 08.06.2019

Ak hľadáte čarovné miesto kde sa pre Vás i Vašich hostí na chvíľku zastaví čas, tak Villa Bork je pre Vás správna voľba. Kaštieľ ponúka vynovený interiér s dobovým nábytkom, a je obklopený rozľahlým zeleným parkom. Je to rozprávkové miesto, oáza pokoja a romantiky, o akej sníva každý zaľúbený pár. Vašu svadobnú hostinu Vám tu pripravia podľa Vašich požiadaviek na mieru. Nádherná kvetinová výzdoba, príjemná atmosféra, vynikajúce jedlo a skvelý personál sa postarajú o to, aby Váš svadobný deň bol nezabudnuteľný. Rada by som vyzdvihla profesionálny a zároveň priateľský prístup našej svadobnej koordinátorky Danky a to počas celého svadobného plánovania. Vďaka jej šikovnosti, usilovnej práci a skúsenostiam sa nám splnil sen o rozprávkovej svadbe. Ďakujeme zo srdca všetkým tým, ktorí sa podieľali na našom svadobnom dni. Vďaka tomu výnimočnému miestu a tímu ľudí na správnom mieste, to bol pre nás i našich slovensko-holandských hostí dokonalý deň.

rezervácia svadobnej konzultácie

0940 883 188

svadby@villabork.sk

Fotografie uverejnené na našom webe sú autorským dielom fotografov : Lenka Matušková, Kurt KonrádMajo Peiger, Daniel Nedeliak a Ľuboš Vrtík.