recenzie

Záleží nám na tom, aby ste si Vy i Vaši hostia svadobný deň vo Villa Bork naplno vychutnali. Počas plánovania svadby je Vám k dispozícii svadobná koordinátorka, ktorá sa postará o prípravu a organizáciu Vašej nezabudnuteľnej svadby.

Alexandra & Jozef 10.6.23

Na Villu Bork sme natrafili úplnou náhodou na internete, pri hľadaní možného svadobného miesta. Prvé, čo nás oslovilo, boli zábery z krásneho interiéru a keďže sme obaja veľkí milovníci umenia a histórie, okamžite sme vyplnili kontaktný formulár a čakali, čo sa bude diať. Na druhý deň prišla odpoveď s ponukou na osobné stretnutie. Očarenie priestormi bolo pri prvej návšteve ešte väčšie a priznávame, že každou nasledujúcou návštevou kaštieľa sa len umocňovalo. Po niekoľkých dňoch zvažovania sme koordinátorke Danke potvrdili, že 10.6. bude ten deň v Borčiciach „patriť“ nám. Keďže sme mali viac ako rok času, tak prípravy prebiehali veľmi pokojne – v rámci stretnutí približne raz za tri mesiace. Danka nás vždy predom informovala, čo nás na najbližšom stretnutí čaká a čo je potrebné vyriešiť/potvrdiť/vyplatiť, takže sme sa vedeli na všetko predom nastaviť a pripraviť. Ochota a profesionalita sa premietli do individuálneho prístupu, ktorý sme pociťovali od prvých stretnutí, kedy sa Danka zaujímala o to kto sme, ako sme sa spoznali a ako sme sa dostali až k rozhodnutiu vziať sa. Na základe všetkých predchádzajúcich skúseností sme nemali žiadny strach ako dopadne náš svadobný deň, Danke sme plne dôverovali. Ani dnes, s odstupom takmer troch týždňov od svadby sme nenašli nič, čo by sme vytkli alebo zmenili. Že bola Villa Bork správna voľba potvrdzuje aj naša rodina a priatelia, ktorí si svadbu, v každom detaile, iba pochvaľovali, či už priestory, personál, stravu, organizáciu – všetko bolo top!
Po vystrojení všetkých hostí (už za ranného svitania) sme sa sťa by domáci baróni vrátili do kaštieľa a uložili sa do barónkinej lóže 🙂 Prebudenie do slnkom zaplaveného kaštieľa s výhľadom do parku bolo krásne a čarovné. Aj vďaka tomu bol deň našej svadby nezabudnuteľný a najkrajší!

Katka & Luka 27.5.23

My sme mali svadbu vo Ville v máji 2023. Potom ako sme ju zajednali som si povedala hmm, svadobná koordinátorka, isto si budem polku robiť sama (nakoľko také boli skúsenosti našich známych s inými koordinátormi). Veľmi som sa mýlila. Nemyslím si, že ten deň by bol taký úžasný aký bol bez Danky. Vždy pripravená pomôcť, je milá, ústretová a všetko, čo si človek môže priať. Villa Bork sama o sebe je nádherný priestor, na ktorý ešte stále počúvame chválu. Či už starodobé interiéry alebo prekrásna záhrada. Je to naozaj nádherné miesto na svadbu a môžem len odporúčať.

Dominika &Michal 4.2.23

Villa Bork je nádherné svadobné miesto s krásnymi priestormi, výborným vybavením a skvelými službami. Najviac oceňujem najmä prístup svadobnej  koordinátorky Danky, ktorá pre nás pripravila nezabudnuteľný deň a všetko perfektne zabezpečila a zorganizovala.  Veľmi sa mi páčili spoločné posedenia pri kávičke, kde sme rozoberali naše svadobné predstavy  a plány.  Je vidieť, že pre Danku je jej práca poslaním a našu svadbu plánovala ako pre svojich najbližších priateľov. Za obrovské plus považujem, že kaštieľ Villa Bork má pripravený bohatý zoznam  overených dodávateľov  (foto, video, vizáž…), z ktorých sme si mohli vybrať podľa toho, čo nám  najviac vyhovovalo.  Ak si želáte svadbu bez starostí a zbytočných stresov, kaštieľ Villa Bork je skutočne to pravé miesto.

Martina & Jakub 26.8.22

Vždy keď sme prechádzali cez obec Borčice sme si robili srandu s vtedy ešte priateľom, že v tomto kaštieli budeme mať raz svadbu Preto nebolo prekvapením, že naozaj po zásnubách sme iniciovali prvé stretnutie, na ktorom sme si len s úžasom pozreli nádherné priestory a vypočuli si priebeh plánovania svadby. Od prvej chvíle sme vedeli, že toto miesto je pre našu svadbu to pravé. Svadbu sme plánovali necelých 8 mesiacov a každé jedno stretnutie nás len utvrdilo v správnom výbere. Pozitívne sme vnímali aj poskytované služby svadobnej agentúry a hlavne koordinátorky Danky, ktorá sa doslova o všetko postarala. Je vidno, že Danka berie svoju prácu veľmi profesionálne. Vždy pozitívne naladená, s množstvom kreatívnych nápadov nám dokázala vytvoriť dokonalý zážitok na celý život v podobe nášho veľkého dňa. Svadobný deň sme si užili od samotného rána. Vďaka skvelej organizácii celého tímu ľudí všetko prebehlo bez stresov, v pohode a my sme sa mohli venovať hosťom a užiť si čas strávený s rodinou, s priateľmi a všetko bolo tak, ako sme si vysnívali. Danke a celému tímu patrí obrovská vďaka, pretože tento deň prekonal naše očakávania. Hostia boli nadšení z priestorov, z jedla, z koláčikov aj z celej atmosféry. Ešte raz ďakujeme.

Miroslava & Zeno 30.7.22

Kaštieľ Villa Bork nás očaril na prvý dojem svojim krásnym parkom a jedinečnou atmosférou. Už po prvom sedení s koordinátorkou Dankou sme boli rozhodnutí. Našu svadbu sme plánovali celý rok a Danka nám bola kedykoľvek k dispozícii. Je vidieť, že to pre ňu nie je len práca ale aj veľká vášeň. Typický predsvadobný zhon a stres sa nám vyhol oblúkom pretože Danka mala celu prípravu pod kontrolou.Ešte raz ďakujeme z celého srdca za nás najkrajši deň v živote a splnenie všetkých svadobných snov.

Nikola & Jakub 23.7.22

Počas nášho hľadania miesta kde sa uskutoční náš veľký deň sme našli na internete miesto Villa Bork, kde nám padla sánka ako toto miesto neskutočne vyzerá. Od prvej správy s koordinátorkou Dankou sme si dohodli hneď stretnutie kde nám miesto ukázala. Vedeli sme že to je presne to čo chceme, boli sme z toho nadšení! Začali sa prvé stretnutia, prvé predstavy ako by naš deň mal vyzerať. Každé jedno stretnutie bolo jedinečné vždy v niečom iné, pri kávičke vždy všetko išlo lepšie s úsmevom a dobrou náladou. Ochota vo všetkom pomôcť, poradiť, vyriešiť. Danka je naozaj zlaté milé žieňa, vidieť že ju práca baví a že ju miluje. Užívala si každé jedno stretnutie a my spolu s ňou. Sme jej nesmierne vďační za všetko čo pre nás urobila hlavne že sme to mali bez starostí a bez stresov. Pol rok plánovania nám ubehol neskutočne rýchlo a keď už prišiel deň D ! Boli sme neskutočne spokojní, šťastní, ohromení nielen my ale aj naši hostia. Villa Bork je nádherné miesto či už celý areál alebo samotný kaštieľ. Ja už s mojím manželom sme vďační a najviac spokojní s tým že sme si toto miesto vybrali. Nikdy toho nebudeme ľutovať, zopakovala by som si všetko od samého začiatku. Danke zo srdca ďakujeme čo si pre nás urobila bez teba by naša svadba nebola taká úžasná ako bola! Ďakujeme.

Monika & Patrik 25.6.22

O kaštieli Villa Bork sme sa so snúbencom dozvedeli prostredníctvom ich webovej stránky. Naše požiadavky týkajúce sa svadobného miesta boli hneď od zásnub jasné. Chceli sme mať náš veľký deň na romantickom mieste, s krásnou okolitou prírodou a ďaleko od ruchu áut a veľkého množstva ľudí. A vzhľadom na to, že Villa Bork tieto požiadavky dokonale spĺňala, neváhali sme sa s plánovaním našej svadby obrátiť práve sem. Musíme priznať, že už len úvodný e-mail bol pre nás veľmi príjemným znamením, že sme na správnom mieste. Obaja s manželom vieme oceniť profesionalitu v rámci komunikácie s potencionálnym klientom. Úvodné stretnutie prebehlo v príjemnej atmosfére, v rámci ktorej sme mali možnosť prebrať naše predstavy, ale tiež sme mali možnosť si pozrieť celý kaštieľ. Do tohto miesta sme sa vyslovene zamilovali a od tej chvíle sme sa tešili na všetky ďalšie stretnutia s koordinátorkou Dankou. Práve koordinácia svadobného plánovania a svadobného dňa je tiež obrovskou výhodou, ktorú kaštieľ ponúka. Čiže pre páry, ktoré sú taktiež pracovne vyťažené predstavuje táto skutočnosť nepredstaviteľnú výhodu. Čo sa týka samotného svadobného dňa, tu by sme to opísali len krátko. Bol to najkrajší deň v našich životoch. A ja dnes s hrdosťou môžem povedať všetkým, ktorí ma pred svadbou varovali, že vždy sa niečo pokazí a nevyjde podľa predstáv, tak aby som bola pripravená – Nám sa náš svadobný deň vydaril presne podľa našich snov.

Kristína & Martin 18.6.22

Villa Bork nie je pre nás len obyčajné miesto, kde sme sa vzali. Je to miesto, ktoré nám prirástlo k srdcu a s odstupom času sme presvedčení, že nám bolo osudové. Na prvej obhliadke sme si ani ja ani môj snúbenec neboli istí, či je to to správne pre nás, nakoľko nie sme „kaštieľové“ typy. Do hry ale vstúpila koordinátorka Danka – usmiate, trpezlivé a energické žieňa, ktoré nám príjemným spôsobom vysvetlilo, že to nie je len kaštieľ, ale areál, ktorý bude patriť len nám a my si neprenajímame miesto, ale zážitok a emócie, ktoré sa už nebudú opakovať, a tie si zaslúžia adekvátne prostredie a prístup. Takisto sme vyjadrili pochybnosti, či vôbec potrebujeme koordinátorku… Ako sme sa len mýlili 🙂 Podľa slov Danky – svadba nie je o tom, aby boli manželia v strese a nervózni, či je všetko tak, ako má byť a kontrolovali každý detail. Svadba je o venovaní sa hosťom, užívaní si jeden druhého a vnímaní tej výnimočnej udalosti – spojenia našich životov pred rodinou a blízkymi. Ostatné bude riešiť ona. Bolo rozhodnuté. Miesto sme si rezervovali 9 mesiacov dopredu, na plánovanie bolo teda dostatok času, aj keď nepochybujem, že s Dankou sa to dá zvládnuť aj za mesiac. Mali sme 2 osobné stretnutia za prvých 6 mesiacov a posledné mesiac pred svadbou prostredníctvom videohovoru, kde sme si doladili už finálny program svadobného dňa. Na týchto stretnutiach bol aj budúci manžel, ale keďže nie je v mužskej náture riešiť detaily ohľadom kvetov, výzdoby a milión iných vecí (a povedzme si úprimne, ani sa to od nich neočakáva), hlavná konverzácia prebiehala medzi Dankou a mnou mimo ženícha. Neviem si predstaviť, ako by som riešila toľko vecí, ktoré kým neriešite svadbu, ani neviete, že treba riešiť, nebyť Danky. Danka bola celú dobu k dispozícii, trpezlivo odpovedala na moje otázky, výmysly, nápady (nie vždy úplne reálne) a naopak, podporovala ma vo všetkom, čo by som chcela. Prakticky poukázala na klady a zápory, realisticky to premietla do budgetu a výsledkom bol kompromis, aby som bola aj ja spokojná, ale nezruinovalo nás to finančne Danka bola na telefóne nielen profesne, ale aj ľudsky a dovolím si tvrdiť, že veľakrát ma empaticky a kamarátsky podporila aj mimo tém týkajúcich sa svadby. Deň D už bol naozaj len čerešnička na torte. Už len tým, že mesiac pred svadbou sme naozaj všetko mali uzavreté, už nebol dôvod na stres, tlak alebo nervy. Nie je nič oslobodzujúcejšie, ako vedieť, že stačí sa dostaviť, dať sa do gala a tešiť sa na to, ako si užijete manžela, rodinu, priateľov a párty ako sa patrí. V tom najlepšom slova zmysle sme sa cítili ako hostia na vlastnej svadbe. Danka nie je len koordinátorka, je to duša celého miesta Villa Bork. Nie je to pre ňu len práca, ale vášeň a je to cítiť vo všetkom, čoho sa dotkne. Je to Váš parťák do pohody aj nepohody, je to kamarátka na telefóne, je to manager, ktorý má pod kontrolou všetkých dodávateľov, ale hlavne, je to človek, na ktorého je spoľahnutie a Vaše potreby a sny sa stávajú jej a urobí všetko na 110%, aby sa Vám splnili.

Lucia & David 4.9.21

Pred rokom sme začali snívať náš sen o svadbe. Len pár dní po našich zásnubách sme presne vedeli ako, a hlavne kde sa naša svadba bude odohrávať. Bol to kaštieľ Villa Bork, ktorý nás uchvátil a do dnešného dňa sme presvedčení, že to bolo to najsprávnejšie rozhodnutie, aké sme urobili. Naša predstava bola jasná. Vedeli sme presne, čo na našej svadbe nesmie chýbať a naopak aj čo tam nesmie byť. Snívali sme o krásnej, romantickej a veľkolepej svadbe. Hneď po prvom videohovore s Dankou, svadobnou plánovačkou villy Bork sme vedeli, že nám plne rozumie a každé naše prianie nám aj splní. Počas celého roku plánovania nás aj o tom presvedčila a boli sme jej prácou, vyžarovaním, priateľskosťou ale aj profesionalitou od začiatku nadšení. Či bola nedeľa, sviatok, alebo neskoro večer, na každú našu správu veľmi promtne reagovala a všetky naše priania sme mohli okamžite považovať za vybavené. Nakoľko sme plánovali svadbu zo zahraničia, chceli sme sa hlavne spoľahnúť na niekoho, kto nám naplánuje svadbu snov bez našej prítomnoti na Slovensku a bez toho, aby sme sa museli zaťažovať všetkými maličkosťami, ktoré boli potrebné. Toto dnes, bohužiaľ, už nie je samozrejmosť tak, ako je to samozrejosť vo Villa Bork. Mnoho našich známych malo taktiež skúsenosti s plánovačkami svadieb a vymieňali sme si vzájomné skúsenosti. Musíme vyzdvihnúť, že práca Danky, jej manažérske schopnosti, ľudská stránka, ale aj podpora, ktorú nám dávala počas plánovania je skutočne jedinečná a naši známi takéto skúsenosti nemali. Nevedeli sa tak spoľahnúť na svoje plánovačky, veľa vecí si museli ustrážiť sami, vybaviť sami, držať v hlave a zaoberať sa svadbou tak, akoby si ju plánovali sami. My sme mali úplne opačnú skúsenosť a Danka sa za nás postarala o všetko. Je vidno, že svojou prácou žije, čo sa odráža na jej nadšení z plánovania a plnenia snov svojich klientov.Toto nám dovoľovalo si tento celý rok užiť bez akéhokoľvek stresu. Keď prišiel den D vedeli sme, že všetko pôjde hladko a plne sme jej dôverovali. Naša svadba bola nádherná. Danka vzala všetky naše priania a sny a posunula ich ešte ďalej. Od rána až po dalšie ráno sme sa cítili ako v rozprávke a tieto spomienky nám už ostanú navždy. Ak aj vy rozmýšľate o svadbe vo Villa Bork, tak nerozmýšľajte, pretože jedinečnejšie miesto a profesionálnejšiu plánovačku svadieb široko ďaleko nenájdete.

mária & Ľuboš 20.8.21

Vždy som túžila po veľkej svadbe na ktorej budem sama hosťom. Pre splnenie môjho sna sme si nemohli vybrať lepší priestor ako Kastieľ Villa Bork. Keďže môj manžel nebol zrovna zbláznený do fázy plánovania, veľmi som ocenila osobný a kamarátsky prístup koordinátorky Danky. S Dankou bolo každé stretnutie k plánovaniu príjemne strávený čas ako pokec dvoch kamarátok o tom, ako si predstavujeme svoju vysnívanú svadbu. Akurát že v tomto prípade nešlo iba o snívanie, ale každá naša predstava o svadbe sa postupne realizovala (a to som celkom vymýšľala s požiadavkami :). Najviac sme si však užili náš veľký deň. Ocenili sme pokoj a kľud, ktorý sa tiahol celým doobedím, kedže sme nemali na starosti nič iné iba sa dať do galla. Priestor je tak krásny sám o sebe, že iba jemná a decentná výzoba z neho urobila čarovné miesto. Každý detail nášho svadobného dňa bol dokonalý. Výzdoba očarujúca presne podľa predstáv, program krásne zorganizovaný, jedlo výborné, prostredie jedinečné. Oceňujem tiež, ako bol zvládnutý manažment väčšieho počtu ľudí, ktorý sme mali. Svadbu sme si skvele užili nie len my dvaja, ale aj naši hostia, čo bolo pre nás tiež veľmi dôležité. Proste v skratke, keby si máme znovu plánovať svadbu, nemenili by sme absolútne nič .

Katarína & Andreas 17.7.21

Vždy sme túžili mať svadbu v exteriéri, a keď sme po krátkom hľadaní na internete natrafili na Kaštieľ Villa Bork, hneď nám padol do oka. Po prvej návšteve a spoznaní úžasnej pani koordinátorky Danky sme vedeli, že toto je to pravé miesto, kde chceme prežiť náš veľký deň. Celé prípravy sa niesli v profesionálnej, priateľskej a uvoľnenej atmosfére, pričom bol braný obrovský dôraz na naše potreby a priania. V neposlednom rade nemôžem zabudnúť ani na obrovské odbremenenie nás ako snúbencov od povinnosti hľadania a vybavovania dodávateľov. Za túto predsvadobnú pohodu patrí Danke naše obrovské ďakujem. Samotná svadba bola pre nás naozaj splneným snom, od neskutočne skvelého jedla (pričom pánovi kuchárovi nerobilo problém poradiť sa s nami aj ohľadom chutí zahraničnej kuchyne, aby sa čo najviac priblížili autentickosti krajiny odkiaľ pochádza môj manžel), až po veľmi nápomocný personál, ktorý sa počas celého dňa staral o naše pohodlie. Touto cestou sa chcem Danke, ale aj celému tímu ešte raz poďakovať. Vďaka vašej profesionalite, ľudskému prístupu, pričom bolo zjavné, že práca je pre vás zároveň aj koníčkom, ste dvom mladým ľuďom zabezpečili nezabudnuteľný zážitok a nádherné spomienky na ich významný deň, ktorým sa začala ich spoločná cesta životom.

Magdalénka & matej 22.8.20

Villa Bork je jedno čarovné miesto kde sa sny o dokonalej svadbe stávajú skutočnosťou. Takým ho robí nielen krásny interiér a úžasný park plný zelene ale aj koordinátorka Danka, ktorá je veľký profesionál a svojej práci je odddaná na maximum. Do plánovania svadby dáva nielen všetku svoju energiu ale aj srdce. Každé naše prianie sa snažila splniť a sama nám vedela vo veľa veciach poradiť. Práve vďaka nej pre nás plánovanie svadby nepredstavovalo žiadny stres, naopak sme si ho veľmi užili. Vedeli sme, že máme pri sebe človeka, na ktorého sa môžeme stopercentne spoľahnúť. Ona aj celý tím Villa Borku sa o nás v svadobný deň starali naozaj ako o baróna a barónku. Aj náš dvojročný synček sa v kaštieli cítil ako doma a celý svadobný deň si užil minimálne tak ako jeho rodičia. Niet nad pocit, že sa o nič nemusíte starať a že všetko za vás vybaví tím úžasných koordinátoriek. Nosili nám kávu, čistili šaty, zabávali deti. Starali sa naozaj o všetko tak, aby sme si my mohli naplno užiť náš veľký deň. Svadobná noc v svadobných komnatách a naše spokojné dieťa, ktoré spinkalo bez jediného prebudenia bolo len krásnou bodkou za celou svadbou. Dodnes v nás spomienky na tento deň vyvolávajú veľa silných emócií. Kaštieľ sa stal našim svadobným domovom a Danka našou dobrou kamarátkou. Villa Bork je miesto pre každého kto chce mať zo svojej svadby doživotný zážitok a nie starosť a obavy. Je to miesto, kde sme sa už od prvej návštevy cítili veľmi príjemne a na každé jedno stretnutie sme sa my aj nás synček veľmi tešili. Svadba vo Villa Bork bola jednoznačne správnym rozhodnutím. Nielen my ale aj naši hostia boli príjemné prekvapení krásnym prostredím, profesionálnym prístupom a dodnes nám hovoria aká bola na našej svadbe úžasná atmosféra. Výzdoba, jedlo, zábava, starostlivosť o deti to všetko a nielen to nám Villa Bork zabezpečil dokonale. Jediné čo nám je ľúto je, že celý deň prebehol tak rýchlo a keby sa dalo veľmi radi by sme si ho zopakovali. Ďakujeme va všetko Villa Bork.

Jana & Richard 15.8.22

Keď sme sa ešte so snúbencom (teraz už s manželom) rozhodovali pre miesto na našu svadbu, po návšteve Villy Bork a po stretnutí so svadobnou koordinátorkou Dankou, bola voľba jasná. Kaštieľ a jeho okolie sú nádherné a ako stvorené pre romantické svadby, v areáli je krásny park aj s altánkom, samotný kaštieľ je sám o sebe úžasné miesto. Danka a jej tím pre nás zabezpečili všetko, čo sme si len priali a počas celého plánovania svadby bola vynikajúca atmosféra a skvelá komunikácia, na každé jedno stretnutie sme sa tešili. Danka je skvelá osoba, ktorá je milá a vždy sa snaží vyjsť v ústrety, vždy nám poradila a pomohla s výberom. Koordinátorky, ktoré boli s nami počas nášho dňa boli profesionálne a ústretové, všetok personál a dodávatelia boli príjemní a svoju robotu odvádzali na jedničku. Náš deň sme si užili bez stresov, všetci naši hostia boli mimoriadne spokojní a my tiež :). Určite odporúčame všetkými desiatimi.

Mária & Marek 7.9.19

Hovorí sa, že všetko, čo má k tebe prísť príde vždy v ten správny čas. Presne ako naša prvá cesta okolo Villa Bork, ktorá nás k sebe navždy pripútala práve rozkvitnutými magnóliami. Prvé stretnutie so svadobnou koordinátorkou Dankou, nám dodalo ten hrejivý pocit, že všetko je, ako má byť. Mesiace plánovania vysoko profesionálnym prístupom, plné úsmevu a smiechu pri voňavom čaji, pretkané ľudskosťou a vášňou robiť veci s láskou, sme si naplno užívali. Naša svadba – dotyk jesene bola čarokrásna. Obrad pod viac ako 500 ročnou lipou, ktorá dohliada na každý novomanželský zväzok má pre nás naveky obrovskú hodnotu. Vážime si, že práve sídlo borčickej šľachty mohlo byť súčasťou nášho príbehu o láske, radosti a šťastí. Bolo pre nás cťou spoznať celý tím skvelých ľudí, profesionálov vo svojej práci ale najmä ľudí so srdcom na správnom mieste! Výnimočný čas spolupracovať s Villa Bork a nechať zrodiť majstrovské dielo s názvom náš sen vo Villa Bork 07.09.2019. Ešte teraz sme plní emócií, ktoré šikovná práca celého tímu ešte viac umocnila. Ďakujeme, že ste boli súčasťou našej rozprávky, nášho najkrajšieho dňa v živote. Prajeme Vám veľa ďaľších párov, ktoré budú hrdé na spoluprácu s Vami, pretože robíte výnimočné to, čo robíte. Ked sa stretne ľudskosť, láskavosť a priateľstvo s obrovskou profesionalitou a talentom robiť veci s láskou a noblesou – to je Villa Bork. Ďakujeme, že ste tento výnimočný deň boli pritom s nami!

Martina & Jeroen 8.6.19

Ak hľadáte čarovné miesto kde sa pre Vás i Vašich hostí na chvíľku zastaví čas, tak Villa Bork je pre Vás správna voľba. Kaštieľ ponúka vynovený interiér s dobovým nábytkom, a je obklopený rozľahlým zeleným parkom. Je to rozprávkové miesto, oáza pokoja a romantiky, o akej sníva každý zaľúbený pár. Vašu svadobnú hostinu Vám tu pripravia podľa Vašich požiadaviek na mieru. Nádherná kvetinová výzdoba, príjemná atmosféra, vynikajúce jedlo a skvelý personál sa postarajú o to, aby Váš svadobný deň bol nezabudnuteľný. Rada by som vyzdvihla profesionálny a zároveň priateľský prístup našej svadobnej koordinátorky Danky a to počas celého svadobného plánovania. Vďaka jej šikovnosti, usilovnej práci a skúsenostiam sa nám splnil sen o rozprávkovej svadbe. Ďakujeme zo srdca všetkým tým, ktorí sa podieľali na našom svadobnom dni. Vďaka tomu výnimočnému miestu a tímu ľudí na správnom mieste, to bol pre nás i našich slovensko-holandských hostí dokonalý deň.

Romana & Milan 12.10.19

Ešte dávno pred požiadaním o ruku od môjho už teraz manžela som vedela, že práve v kaštieli Villa Bork raz budem mať svadbu. To miesto mi veľmi prirástlo k srdcu už len tým, že časť mojej rodiny pochádza práve z Borčíc a kaštieľ poznám od mala. Skutočne čarovné miesto s prekrásnym kaštielnym parčíkom, nemusíte sa báť o núdzu dokonalých svadobných fotiek priamo odtiaľto ako aj z vnútorných priestorov, ktoré sú hádam ešte čarovnejšie. Máme už nejakú sobotku po svadbe a ešte stále v nás doznievajú spomienky na tento krásny deň… Krásny deň najmä vďaka celému tímu vrátane koordinátoriek, obsluhy, kuchára. Každej žene by som dopriala riešiť celé prípravy s koordinátorkou, nakoľko je to neskutočná pomoc pre nás ako nevesty. Obzvlášť Danka, ktorá to má celé na starosti ,vie čo robí a je veľká profesionálka. Pomohla mi naozaj snáď so všetkým a vždy mi bola k dispozícií prostredníctvom správ alebo telefonátov. Celý náš svadobný deň prebiehal ukážkovo, absolvovali sme prípravy ako nevesty tak aj ženícha so svojími blízkymi priamo v kaštielnych komnatách a cítili sme sa výnimočne, servis zo strany koordinátoriek bol hneď od rána 100%ný a nič nám nechýbalo. Rozhodnutie mať svadbu práve v kaštieli Villa Bork bol ten najlepší nápad a potvrdilo sa nám to ešte viac prostredníctvom skvelých ohlasov od našich svadobných hostí, či už na skutočne výborné jedlo, nádherné luxusne vyzdobené priestory alebo koordináciu. Nemenila by som nič a pokojne keby si mám znova vybrať vyberiem si opäť Villa Bork.