Váš svadobný príbeh vo villa bork

Naše priestory majú  jedinečné čaro, eleganciu a krásu, prostredie ako stvorené Vašu nádhernú svadbu.

Vo Villa Bork prežijete nezabudnuteľný  svadobný deň, v súkromí kaštieľa iba pre Vás a Vašich hostí.

Očarujúce svadobné priestory

Rozprávková svadba v interiéri kaštieľa

Ak je Vašim snom svadba ako z rozprávky, je pre Vás stvorená miestnosť Piano Nobile. Kapacita miestnosti pre romantickú svadobnú hostinu je 70 hostí. 

Elegantná Svadba vo svadobnom stane

Elegantný svadobný stan je pre Vás ideálny, ak ste si vysnívali svadbu pod modrou oblohou. Stan sa nachádza v kaštieľnom parku, je vhodný pre svadbu do 120 hostí.

Svadobný stan v kaštieľnom areáli Villa Bork.
Svadba pod modrou oblohou Trenčiansky kraj

Romantický Svadobný obrad

V našom areáli je možné absolvovať civilný svadobný obrad. Vaše manželské sľuby si tak môžete vymeniť  priamo v kaštieľnom parku v tieni viac ako 500 ročnej lipy. 

Čarovné prostredie

Okrem toho, že si užijete Vaše svadobné prípravy, i hostinu na jedinečnom mieste Vás čakajú čarovné zákutia nášho parku, ktorý je ako stvorený pre nádherné svadobné fotografie. 

Svadobná agentúra Trenčín

Bezstarostné prípravy

Svadobné koordinátorky Vás budú sprevádzať prípravami a postarajú sa o to, aby ste si svoj svadobný deň užili. 

Splňte si svoj svadobný sen vo Villa Bork

Neexistuje jednotný model svadby, každý pár je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni.  Sme tu Vás, aby sme Váš svadobný deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Nahliadnite do svadobných príbehov, ktoré sme už zrealizovali.

Romantické ubytovanie

Svadobný deň začnete prípravami v romantických komnatách barónky a baróna, ktoré sú Vám k dispozícii počas celého dňa i svadobnú noc v kaštieli.

V našom areáli je k dispozícii ubytovanie iba pre novomanželov.

V rámci plánovania svadby naše svadobné koordinátorky zabezpečia pohodlné ubytovanie i dopravu pre Vašich svadobných  hostí v ubytovacom zariadení na mieru Vašim požiadavkam. 

Villa Bork si zamilujete Vy i Vaši hostia

Vaša svadba bude tou najkrajšou spomienku pre Vás i Vašich hostí. Naše priestory sú bezbariérové a mysleli sme aj na rodinky s malými deťmi, aby si rodičia mohli užiť zábavu bez zbytočného stresu.