Svadba v kaštieli Villa Bork

1.

Dokonalé súkromie

Kaštieľ je pre verejnosť uzavretý. Aby sme si udržali exkluzivitu nášho kaštieľa, organizujeme len 1 svadbu týždenne. Počas svadby máte kaštieľ k dispozícií iba pre vás a vašich hostí. Vychutnáte si tak jeho čaro naplno.

2.

Svadba na kľúč

Užívajte si Vašu lásku a starosti so svadobnými prípravami nechajte na nás. Svadobná koordinátorka sa spolu so skúseným tímom svadobných profesionálov Villa Bork postará o to, aby bola vaša svadba dokonalá.

3.

Rozprávkové prostredie

Utulné priestory kaštieľa vybavené dobovým nábytkom, ale aj pokojné prostredie parku sú ideálnym miestom pre všetky páry, ktoré snívajú o romantickej svadbe na krásnom historickom mieste.

Svadba v interiéri kaštieľa

Svadobnú hostinu je možné usporiadať v kaštieli v miestnosti Piano Nobile s kapacitou 70 hostí počas celého roka.

Svadba pod holým nebom

V letných mesiacoch môže byť hostina v našom svadobnom stane v kaštieľnom parku s kapacitou 130 miest na sedenie.

Plánovanie, organizácia & koordinácia

V kaštieli pôsobia svadobné koordinátorky, ktoré sa svojim prístupom, skúsenosťami a nadšením starajú o Vás od prvej chvíle ako prejdete bránami. Pri plánovaní a realizácii svadby myslia na každý detail, aby mladomanželia Villa Bork prežili svoj deň presne tak, ako si ho vysnívali. Spokojný a šťastný pár je našou vizitkou, spoznávame Vás, Vaše rodiny a blízkych a mnohí z Vás sa stávajú našimi priateľmi.

Svadobný obrad

Radi Vám pripravíme civilný obrad v interiéri, i v časti nášho kaštieľneho parku priamo v objatí stromov alebo v altánku, ktorý je situovaný v zadnej časti záhrady.

Svadobná torta

Postaráme sa nielen o chuťovo výbornú svadobnú tortu, ktorá bude dokonale ladiť so svadobnou výzdobou ale i moderné koláčiky, ktoré budú súčasťou stále viac obľúbených “sladkých kútikov”.

Tlačoviny & dekorácia

Svadobné oznámenia, kompletná sada tlačovín a kvetinový servis sú taktiež súčasťou nami poskytovaných služieb priamo v kaštieli a naše páry tak majú svoj originál.

Gurmánsky zážitok

Záleží nám na tom, aby ste u nás strávené výnimočné chvíle vnímali všetkými zmyslami. Osobitnú pozornosť venujeme našej kuchyni, kde sa náš šéfkuchár spolu so svojím tímom postará o dokonalú harmóniu chuti farieb a vôní na Vašom tanieri.

Ubytovanie hostí

Romantické komnaty barónky a baróna sú k dispozícii neveste aj ženíchovi na svadobné prípravy a svadobnú noc. Ubytovanie ostatných hostí zabezpečíme v overených a komfortných ubytovacích zariadeniach v našej blízkosti.

Overení dodávatelia

Dávame si záležať na tom, aby súčasťou Vašej svadby boli tí najlepší dodávatelia, ktorí prechádzajú prísnym výberom a my máme istotu, že ste v tých najlepších rukách.

Miesto, ktoré si zamilujete nielen vy, ale aj vaši hostia

Priateľský k deťom

Vo Villa Bork sme pripravení na to, aby rodinkám s deťmi nič nechýbalo a rodičia si mohli užiť zábavu bez zbytočných stresov.

Gastronómia pre všetkých

V našej kuchyni sa pripravujú chutné jedlá z kvalitných surovín aj pre hostí s celiakiou, vegetariánskou stravou či s inými špeciálnymi požiadavkami.

Bezbariérový prístup

Mysleli sme aj na hostí so zdravotným obmedzením či telesným postihnutím, aby si mohli vychutnať čaro nášho miesta rovnako ako ostatní.

Pridajte sa k párom Villa Bork

Urobte prvý krok k vysnívanej svadbe

Neexistuje jednotný model svadby, každý pár je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Sme tu pre Vás, aby sme Váš deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Napíšte nám na info@villabork.sk alebo zavolajte na číslo 0940 883 188, prípadne vyplňte náš kontaktný formulár a rezervujte si predsvadobnú návštevu vo Villa Bork.