Čarovné miesto na svadbu

Kaštieľ Villa Bork je nádherné historické miesto ako stvorené pre Vašu nezabudnuteľnú svadbu v čarovnom prostredí.

K dispozícii máte romantické priestory kaštieľa, nádherný zelený park a na výber z dvoch možností svadobnej hostiny.

svadba-v-kastieli-zapadne-slovensko-villabork

svadobné priestory

Svadba vo Villa Bork je čarovná v každom ročnom období.

Ak je Vašim snom romantická svadba v zámockom štýle potom Vás určite nadchne svadba v interiéri kaštieľa. 

Noblesná miestnosť Piano Nobile s vysokými, oblúkovo zakončenými oknami je vhodná na organizáciu svadobnej hostiny s kapacitou 40-60 hostí.

Svadba v kaštieľnom parku

Za kaštieľom sa rozprestiera malebný park, ktorý je ideálnym miestom na svadby pod modrou oblohou počas nádherného leta.

Je dokonalou oázou pokoja a romantiky a jeho čarovná atmosféra je vhodná pre organizáciu nielen Vašej svadobnej hostiny, ale i svadobnej recepcie či rôznych koktejlových kútikov.

romanticka-svadba-v-zahrade-kastiel-villabork
0423

svadobný stan

Elegantný stan je prepojený nielen s kaštieľom, ale i okolitou zelenou záhradou, ktorá počas leta poskytuje nádherný priestor na Vašu svadbu pod modrou oblohou. Svadobný stan je ideálny pre 40-100 hostí.

Priamo v kaštieľnom areáli môžete absolvovať i oficiálny civilný obrad a vymeniť si manželské sľuby v nezameniteľnej atmosfére.

recenzie od našich klientov

"Villa Bork nie je pre nás len obyčajné miesto, kde sme sa vzali. Je to miesto, ktoré nám prirástlo k srdcu a s odstupom času sme presvedčení, že nám bolo osudové. Svadba je zážitok a emócie, ktoré sa už nebudú opakovať, a to si zaslúži adekvátne prostredie a prístup."
Kristína & martin
"Sme neskutočne spokojní, šťastní, ohromení nielen my ale aj naši hostia. Villa Bork je nádherné miesto či už celý areál alebo samotný kaštieľ. Ja už s mojím manželom sme vďační a najviac spokojní s tým že sme si toto miesto vybrali."
Nika & Jakub
"Vďaka skvelej organizácii celého tímu ľudí všetko prebehlo bez stresov, v pohode a my sme sa mohli venovať hosťom a užiť si čas strávený s rodinou, s priateľmi. Celému Villa Bork tímu patrí obrovská vďaka, pretože tento deň prekonal naše očakávania."
Martina & Jakub

navštívte villa bork

Milí snúbenci,

je pred Vami jedno z najkrajších období v živote – plánovanie svadby. A k tomu patrí i rozhodnutie vybrať si to najkrajšie miesto, na ktorom prežijete Váš svadobný deň.

Rezervujte si termín Vašej predsvadobnej návštevy a príďte sa pozrieť i do kaštieľa Villa Bork.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Svadobné priestory Trenčín

praktické informácie

Zhrnuli sme pre Vás základné informácie, ktoré Vám napomôžu k rozhodnutiu, či môže byť Villa Bork to pravé miesto pre Váš svadobný deň.

Predsvadobná návšteva je stretnutie s našou svadobnou koordinátorkou, spojené so súkromnou obhliadkou našich priestorov. Na konzultácii si zároveň prejdete Vašu predstavu o svadbe, a všetky potrebné detaily. Stretnutie trvá približne 1-1,5 hodiny, a je nezáväzné. 

 Historické priestory Villa Bork, kaštieľa i parku sú sprístupnené výlučne s 24 hod. exkluzívnym prenájmom.

Prenájom nášho kaštieľa s parkom je vhodný pre organizáciu svadieb a udalostí s kapacitou 40-100 hostí.

Vzhľadom na exkluzivitu priestorov pre našich klientov nie je možné objednať svadobný obrad či svadobné fotografovanie mimo súkromného prenájmu.

Prenájom časti priestorov či svadobného stanu bez exkluzívneho využitia celého areálu a nami poskytovaných služieb v oblasti cateringu nie je možný.

Priamo v historickom areáli môžete absolvovať i oficiálny civilný svadobný obrad. Obec Borčice patrí pod matriku obce Bolešov.

Súčasťou prenájmu je kompletný nábytok, základný mobiliár i inventár potrebný na realizáciu Vašej udalosti. Patrí sem i základná zostava na svadobný obrad, osvetlenie parku, dekoračné svetielka v hlavnej časti parku s hojdačkou.

Ubytovanie priamo v kaštieli je k dispozícii pre 2 osoby v romantických komantách barónky a baróna. Pri ubytovaní ostatných hostí Vám odporučíme pohodlné a príjemné ubytovanie v našej blízkosti na základe Vašich predstáv a požiadaviek, vrátane dopravy.

V kaštieli sa nenachádza reštaurácia ani kaviareň, a mimo prenájmu na súkromné udalosti nie sú priestory kaštieľa a parku sprístupnené verejnosti.

Počas prenájmu je možné mať pri sebe v exteriéri i psíka pod dozorom zodpovednej osoby.

V našej kuchyni sa pripravujú čerstvé a chutné jedlá z tých najkvalitnejších surovín aj pre hostí s celiakiou, vegetariánskou stravou, diétami či inými špecifickými požiadavkami. 

Priestory areálu sú prispôsobené i pre Vašich najmladších hostí, aby rodinkám s deťmi nič nechýbalo a mohli si užiť zábavu bez zbytočného stresu.

Naše priestory sú bezbariérové, a Vy máte istotu, že si všetci Vaši hostia plnohodnotne užijú čaro nášho miesta bez obáv.