Svadba v kaštieli Villa Bork

Svadba na kľúč

Užívajte si Vašu lásku a starosti so svadobnými prípravami nechajte na nás. Svadobná koordinátorka sa spolu so skúseným tímom svadobných profesionálov Villa Bork postará o to, aby bola vaša svadba dokonalá.

Nevesta sedí na húpačke v kaštieľnom parku
Prvý mladomanželský tanec

Dokonalé súkromie

Kaštieľ je pre verejnosť uzavretý. Aby sme si udržali exkluzivitu nášho kaštieľa, organizujeme len 1 svadbu týždenne. Počas svadby máte kaštieľ k dispozícií iba pre vás a vašich hostí. Vychutnáte si tak jeho čaro naplno.

Prvý mladomanželský tanec

Rozprávkové prostredie

Utulné priestory kaštieľa vybavené dobovým nábytkom, ale aj pokojné prostredie parku sú ideálnym miestom pre všetky páry, ktoré snívajú o romantickej svadbe na krásnom historickom mieste.

Mladomanželia v kaštieľnom parku

Svadba v interiéri kaštieľa

Svadobnú hostinu je možné usporiadať v kaštieli v miestnosti Piano Nobile s kapacitou 70 hostí počas celého roka.

Svadba pod holým nebom

V letných mesiacoch môže byť hostina v našom svadobnom stane v kaštieľnom parku s kapacitou 130 miest na sedenie.

Plánovanie, organizácia & koordinácia

V kaštieli pôsobia svadobné koordinátorky, ktoré sa svojim prístupom, skúsenosťami a nadšením starajú o Vás od prvej chvíle ako prejdete bránami. Pri plánovaní a realizácii svadby myslia na každý detail, aby mladomanželia Villa Bork prežili svoj deň presne tak, ako si ho vysnívali. Spokojný a šťastný pár je našou vizitkou, spoznávame Vás, Vaše rodiny a blízkych a mnohí z Vás sa stávajú našimi priateľmi.

Svadobný obrad

Radi Vám pripravíme civilný obrad v interiéri, i v časti nášho kaštieľneho parku priamo v objatí stromov alebo v altánku, ktorý je situovaný v zadnej časti záhrady.

Svadobná torta

Postaráme sa nielen o chuťovo výbornú svadobnú tortu, ktorá bude dokonale ladiť so svadobnou výzdobou ale i moderné koláčiky, ktoré budú súčasťou stále viac obľúbených “sladkých kútikov”.

Tlačoviny & dekorácia

Svadobné oznámenia, kompletná sada tlačovín a kvetinový servis sú taktiež súčasťou nami poskytovaných služieb priamo v kaštieli a naše páry tak majú svoj originál.

Gurmánsky zážitok

Záleží nám na tom, aby ste u nás strávené výnimočné chvíle vnímali všetkými zmyslami. Osobitnú pozornosť venujeme našej kuchyni, kde sa náš šéfkuchár spolu so svojím tímom postará o dokonalú harmóniu chuti farieb a vôní na Vašom tanieri.

Ubytovanie hostí

Romantické komnaty barónky a baróna sú k dispozícii neveste aj ženíchovi na svadobné prípravy a svadobnú noc. Ubytovanie ostatných hostí zabezpečíme v overených a komfortných ubytovacích zariadeniach v našej blízkosti.

Overení dodávatelia

Dávame si záležať na tom, aby súčasťou Vašej svadby boli tí najlepší dodávatelia, ktorí prechádzajú prísnym výberom a my máme istotu, že ste v tých najlepších rukách.

Miesto, ktoré si zamilujete nielen vy, ale aj vaši hostia

Priateľský k deťom

Vo Villa Bork sme pripravení na to, aby rodinkám s deťmi nič nechýbalo a rodičia si mohli užiť zábavu bez zbytočných stresov.

Gastronómia pre všetkých

V našej kuchyni sa pripravujú chutné jedlá z kvalitných surovín aj pre hostí s celiakiou, vegetariánskou stravou či s inými špeciálnymi požiadavkami.

Bezbariérový prístup

Mysleli sme aj na hostí so zdravotným obmedzením či telesným postihnutím, aby si mohli vychutnať čaro nášho miesta rovnako ako ostatní.

Pridajte sa k párom Villa Bork

Urobte prvý krok k vysnívanej svadbe

Neexistuje jednotný model svadby, každý pár je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Sme tu pre Vás, aby sme Váš deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Napíšte nám na info@villabork.sk alebo zavolajte na číslo 0940 883 188, prípadne vyplňte náš kontaktný formulár a rezervujte si predsvadobnú návštevu vo Villa Bork.