Svadba v kaštieli villa bork

Kaštieľ Villa Bork je výnimočné miesto ako stvorené pre Vašu nezabudnuteľnú svadbu. Poskytuje Vám dokonalý priestor na organizáciu Vašej romantickej svadby v kaštieli ako i nádhernej letnej svadby priamo v kaštieľnom parku.

Svadba v kaštieli Villa Bork

váš dokonalý svadobný deň

Či už sa pre svoju svadbu rozhodnete počas hrejivej jari v čase kvitnúcich magnólii, alebo uprostred zimných mesiacov, svadba vo Villa Bork bude tým najkrajším zážitkom, aký si môžete priať.

K dispozícii sú Vám romantické priestory kaštieľa, nádherný zelený park a na výber máte z dvoch možností svadobnej hostiny. 

noblesná hostina v kaštieli

Ak snívate o dokonale romantickej, rozprávkovej svadbe, potom vás určite nadchne predstava zámockej svadby v interiéri kaštieľa.

Noblesná miestnosť Piano Nobile s vysokými, oblúkovo zakončenými oknami je vhodná na organizáciu svadobnej hostiny počas celého roka. 

Kapacita miestnosti je 20-60 hostí. 

villa bork si zamilujete vy aj vaši hostia

villa bork si zamilujete vy aj vaši hostia

Svadba v kaštieľnom parku

Za kaštieľom sa rozprestiera malebný park, ktorý je dokonalým miestom na svadby pod modrou oblohou počas nádherného leta.

Jeho čarovná atmosféra je dokonalá pre organizáciu nielen Vašej svadobnej hostiny, ale i svadobnej recepcie či rôznych koktejlových kútikov.

Prežiť Váš svadobný deň v kaštieľnom parku pod modrou oblohou bude dokonalým svadobným zážitkom.

svadobný stan

Elegantný stan je prepojený nielen s kaštieľom, ale i okolitou zelenou záhradou, ktorá počas leta poskytuje nespočetne veľa možností na svadbu pod modrou oblohou.

Svadobný stan je vhodný na svadobnú hostinu pre  40 -120 hostí.

civilný svadobný obrad

Priamo v kaštieľnom parku môžete absolvovať civilný svadobný obrad v tieni staručkej lipy.

Lipa je pokladom nášho parku už viac ako 500 rokov, a je nádherne symbolickým miestom na výmenu Vašich manželských sľubov.

Romantický svadobný kaštieľ

svadobný apartmán

Váš svadobný deň začnete prípravami v romantických komantách barónky a baróna.

Nádherné komnaty sú Vám k dispozícii na predsvadobné prípravy a na svadobnú noc v súkromí kaštieľa.

recenzie

"Villa Bork nie je pre nás len obyčajné miesto, kde sme sa vzali. Je to miesto, ktoré nám prirástlo k srdcu a s odstupom času sme presvedčení, že nám bolo osudové. Svadba je zážitok a emócie, ktoré sa už nebudú opakovať, a to si zaslúži adekvátne prostredie a prístup."
Kristína & martin
"Sme neskutočne spokojní, šťastní, ohromení nielen my ale aj naši hostia. Villa Bork je nádherné miesto či už celý areál alebo samotný kaštieľ. Ja už s mojím manželom sme vďační a najviac spokojní s tým že sme si toto miesto vybrali."
Nika & Jakub
"Vďaka skvelej organizácii celého tímu ľudí všetko prebehlo bez stresov, v pohode a my sme sa mohli venovať hosťom a užiť si čas strávený s rodinou, s priateľmi. Celému Villa Bork tímu patrí obrovská vďaka, pretože tento deň prekonal naše očakávania."
Martina & Jakub

navštívte villa bork

Milí snúbenci, rezervujte si termín Vašej predsvadobnej návštevy a príďte sa pozrieť do kaštieľa Villa Bork.

Môžete sa tešiť na obhliadku priestorov ako i na stretnutie s našou svadobnou koordinátorkou, ktorá si s Vami prejde Vaše predstavy a požiadavky. 

Poskytne Vám všetky potrebné informácie, aby ste sa uistili, že práve Villa Bork môže byť Vašim vysnívaným miestom.

Svadobné priestory Trenčín