Spoznajte čaro Villa Bork

Kaštieľ Villa Bork je klenotom klasicistickej architektúry 18.storočia, ktorý v sebe nesie štýl a pôvab minulosti. Spolu s pôvabným zeleným parkom je dokonalou oázou pokoja a romantiky.

Priestory Villa Bork sú  Vám k dispozícii s 24 hod.prenájmom.  Neopakovateľná atmosféra a dokonalé súkromie Vám poskytne možnosť prežiť čas na krásnom mieste s ľuďmi, na ktorých Vám záleží.

interier-romanticky-kastiel-villabork-slovensko

Romantické priestory

Villa Bork je rozlohovo menší jednopodlažný kaštieľ, v ktorom Vás čaká romantický a útulný interiér.

Okrem historického príbehu sú priestory kaštieľa romantické a reprezentatívne, ako stvorené pre nádherné fotografie.

Barónkina čajovňa a ružová jedáleň

Barónkina čajovňa a rodinná jedáleň sú útulné, rozlohovo menšie salóniky, s výhľadom do pôvabného kaštieľneho parku.

Salóniky sú vzájomne prepojené a Vaši hostia si v nich môžu oddýchnuť, posedieť si pri šálke kávy či príjemnom rozhovore.

kastiel-villabork-romanticke-svadobne-miesto
svadba-v-kastieli-slovakia

piano nobile

Nádherná reprezentatívna miestnosť v zámockom štýle je vhodná na hostiny s kapacitou 60 hostí počas celého roka. Okrem elegantnej atmosféry Vás očaria vysoké, oblúkovo zakončené okná a pôvodné piano.

komnaty barónky a baróna

Priamo v kaštieli je počas prenájmu k dispozícii ubytovanie na 1 noc pre dve osoby v romantických komnatách barónky a baróna.

Jedinečný zážitok, počas ktorého ste v kaštieli ubytovaní iba vo dvojici a vychutnáte si jeho krásu v dokonalom súkromí.

Komnaty sú najromantickejšou časťou nášho kaštieľa. Pozostávajú z troch vzájomne prepojených miestností, s výhľadom do čarovného kaštieľneho parku.

romanticke-miesto-svadba-trencin

kaštieľny park

Hlavný vchod kaštieľa je situovaný do nádherného pôvodného parku, ktorý sa rozprestiera priamo za ním. Park tvoria menšie lesíky, starostlivo udržiavaný trávnik a zákutia stromov, ktoré sú staré niekoľko desiatok a stoviek rokov.

svadobna-hostina-pod-holym-nebom-kastiel-villabork

Jedinečná krása parku vynikne počas letných mesiacov, kedy môžete prežiť nezabudnuteľné chvíle priamo pod modrou oblohou.

Park je nádherný počas celého dňa, fotografie počas západu slnka sú jedinečné a večernú atmosféru Vám dotvorí dekoračné nasvietenie nachádzajúce sa v hlavnej časti parku pri nádhernej 500 ročnej lipe.

exteriérový stan

V kaštieľnom parku je Vám k dispozícii elegantný stan s kapacitou pre 100 hostí. Stan je umiestnený do prostredia agátového lesíka, vytvárajúc jedinečné prepojenie budovy kaštieľa s okolitou zeleňou.

Súčasťou stanu sú romantické saténové baldachýny, rustikálne lustre a dekoračné nasvietenie. Tieto detaily pridávajú eleganciu vnútornému priestoru stanu a dotvárajú romantickú atmosféru Vašej hostiny.

romanticka-svadba-v-stane-kastiel-trencin-slovakia
miesto-na-svadbu-kastiel-villabork-trencin

V zadnej časti parku nájdete záhradný altánok, ktorý je vytvorený ako oddychová zóna pre Vás a Vašich hostí.

Počas horúcich letných dní Vám poskytne príjemný tieň a Vaši hostia si tu môžu vychutnať krásu okolitých stromov s jedinečným výhľadom do parku.

zažite čaro villa bork i vy

Villa Bork je miesto, ktoré Vám prirastie k srdcu.  Prenajmite si nádherné priestory šľachtického sídla s krásnym parkom a prežite u nás Vaše výnimočné chvíle.